Камертон С 256 (256 Гц), алюміній
- В наявності
- Код: С 256
1 200 ₴
- +380 (96) 182-07-81
Камертон С 256, алюміній, виробник Riester, Німеччина
Особливості:
- Частота 256 Гц
- Алюмінієва конструкція
- По Хартману
- Зроблено в Німеччині
Переваги:
- Матеріали найвищої якості: нікельована сталь або алюміній.
- Широкий вибір різних частот: від 64 Гц до 4096 Гц.
- Камертони з гирками або без них.
- Камертони з підставкою або без підставки для різних цілей для щоденної лікарняної практики.
Ви задаєте тон із камертонами від фірми Riester! Основними умовами сучасної щоденної амбулаторної та стаціонарної практики лікарів є точна діагностика та швидке прийняття рішень. Для цього необхідні діагностичні прилади, що відповідають найвищим вимогам. Найбільш вигідною є пропозиція від партнера з більш ніж півстолітнім досвідом, який доказав свою надійність у будь-якій ситуації.
Фірма Riester пропонує широкий спектр високоякісних камертонів та наборів камертонів для отоларингологів та неврологів. Спеціально відібрані матеріали та першокласне оздоблення гарантують максимальну функціональність та надійність на довгий час.
Для отоларингологів – з гирками. Ослаблення слуху має багато різних показників. Для точної діагностики необхідне повне та ґрунтовне обстеження. Зручні камертони служать для точної перевірки слуху. Висококласне виконання та точне регулювання гирьок забезпечує потрібний тон.
Камертони можна використовувати в ряді медичних процедур як діагностичний інструмент. Найчастіше для перевірки слуху у аудіологів та ЛОР-спеціалістів.
Технічний огляд
Камертон — це ефективний інструмент, який клініцисти можуть використовувати для перевірки слуху пацієнта. Оскільки слух використовує механічні компоненти кісточок і нейронні компоненти равлики, втрата слуху може бути кондуктивною (ускладнення фізичного аспекту слуху) або сенсоневральною (проблема з нейронним компонентом слуху).
Лікар може використовувати просту фізику камертона, щоб визначити, чи є втрата слуху кондуктивною чи сенсоневральною за допомогою тестів Вебера та Рінне. Тест Вебера передбачає розміщення основи камертона в центрі чола пацієнта. Якщо у пацієнта одностороння кондуктивна втрата слуху, звук від камертона буде здаватися голоснішим у хворому вусі. Це пояснюється тим, що звукові хвилі проходять крізь кістки й обходять провідність звуку через повітря.
Тест Рінне також використовує це; замість чола камертон тримають на соскоподібному відростку відразу за вухом. Коли пацієнт більше не може чути це через кісткову провідність, клініцист знімає вилку з кістки та тримає камертон ближче до вуха. Оскільки слух більш чутливий до повітряної провідності, пацієнт з нормальним слухом все одно повинен чути камертон.
Окрім втрати слуху, камертон можна використовувати для оцінки широкого кола інших проблем зі здоров’ям. Клініцист може використовувати камертони, щоб визначити, чи є перелом кістки. Це робиться, просто вдаривши камертоном і приклавши вібруючу вилку до ураженої ділянки.
Камертони підходять для використання медичними працівниками в професійних медичних закладах, наприклад, лікарнях, відділеннях швидкої допомоги, приватних лікарняних кабінетах, клініках або хірургічних кабінетах.
Користь для клініциста:
1. Конструкція з алюмінію або нержавіючої сталі
2. Широкий вибір частотних параметрів
3. Доступний в комплекті з футляром для зберігання
4. Легкий чистий дизайн
Камертони
Частота Від 64 Гц до 4096 Гц.
Умови роботи від 10°C до 40°C
Відносна вологість від 30 до 70% (без конденсації)
Тиск повітря від 700 гПа до 1060 гПа
Температура зберігання/транспортування -10°C до 55°C
Відносна вологість при зберіганні/транспортуванні 85% (без конденсації)
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Riester |
Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 1 200 ₴