Продавець MalMed розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
76 відгуків
+38099-103-7777
+38044-337-1132
+38068-964-7673
МалМед - большой выбор медтоваров по лучшим ценам

Дистилятори води

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Дистилятор води

На сьогоднішній день невід'ємною складовою обладнання сучасних лікарень, аптек та науково-дослідних лабораторій є дистилятор. Дистилятор води побутової купити (Київ) варто, так як Ви отримаєте очищену від різних домішок солей (хлоридів, сульфатів, нітратів) і избавленную від надлишку діоксиду вуглецю і важких металів воду. Ви отримуєте рідина без стороннього запаху, кольору і смаку, що має відповідний для чистої води рівень рН в діапазоні 5–6,8.

Практично у всіх сучасних моделях аквадистилляторов передбачена функція виробництва холодного і гарячого конденсату, що автоматично робить їх придатними для обслуговування фармацевтичних потреб аптек, лікарень і цілих промислових підприємств з виробництва лікарських препаратів. Однаковий і принцип дії – очищення з використанням ефекту конденсації – що по своїй суті майже ідентично природному колообігу води. Тому бажаючим купити дистилятор води слід звертати особливу увагу на технічні характеристики приладу: продуктивність, потужність, спосіб нагріву. Крім того, існують дистилятори для різних ступенів очищення:

    для водопровідної води;

    для артезіанської води;

    для колодязної води.

Пропонована на дистилятор ціна компанією «МалМед» дуже приваблива. Ми пропонуємо величезний вибір найрізноманітніших дистиляторів, включаючи найпопулярніші моделі «ДЕ-25» і «ДЭ-10». Головними визначальними параметрами для всієї медичної та науково-дослідної техніки є висока надійність і довговічність. Важливим пунктом може виявитися і ціна, яка з урахуванням високої технологічності даного виду приладів може досягати високих меж. Компанія «МалМед» намагається пропонувати в своєму каталозі тільки найбільш оптимальні в співвідношенні ціна/якість моделі, формуючи при цьому достатньо широкий діапазон вартості на реалізовану продукцію. Такий підхід дозволяє задовольняти запити самих різних організацій і приватних підприємств, що відрізняються не тільки своїми потребами, але і фінансовими можливостями.